Цінні папери і фондовий ринок

ДОВЕРШЕНІСТЬ ТРАНСАКЦІЙ У СКЛАДНИХ ПИТАННЯХ

ДУМКА КЛІЄНТА: «Вражає стратегічний підхід і тактовна реалізація кожного з етапів проекту, будь-то емісія, викуп контрольного пакету акцій або дематеріалізація. Беззастережно, MIRALEX це ефективна, динамічна команда професіоналів, здатних швидко і якісно надавати консультації в складних проектах. Рекомендуємо їх як найкращих» - АГЕНСТВО З РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ФОНДОВОГО РИНКУ УКРАЇНИ

Сьогодні ми надаємо клієнтам практичні консультації з широкого спектру питань на ринках капіталів, включаючи приватні розміщення цінних паперів і додаткові емісії (акцій, облігацій, інвестиційних сертифікатів, та ін.), Супровід угод з придбання та відчуження цінних паперів, сек'юритизація, злиття і поглинання (M&A) акціонерних компаній.

Найчастіше до нас надходять запити на комплексний супровід емітентів на фондовому ринку, а також впровадження комплаєнс і управління ризиками.

Нашими клієнтами є приватні компанії з різних секторів бізнесу, в тому числі, нерухомість і будівництво, агробізнес, медіа та телекомунікації, фінанси, страхування, легка промисловість, які мають в обігу цінні папери та працюють на ринках капіталів.

Крім супроводу угод і проектів у сфері випуску та обігу різних видів цінних паперів MIRALEX забезпечує клієнтів професійним рішенням всіх пов'язаних регуляторних, податкових та інших питань.

ДОСВІД

Наш успіх полягає в великому досвіді роботи в Україні, а також детальному опрацюванні запитів і цілей клієнтів. Незважаючи на те, який проект або угода плануються, будь то внутрішнє поглинання або фінансування українського бізнесу міжнародними організаціями, ми вважаємо своїм обов'язком надавати нашим клієнтам якісні і кваліфіковані юридичні послуги для реалізації їх запитів в найкоротші терміни.

Досвід нашої команди включає правовий аудит емітентів, врегулювання порушень і конфліктів з Комісією з цінних паперів, дотримання і виконання вимог законодавства, що регулює діяльність учасників фондового ринку, контроль і підготовку особливої ​​інформації, а також питання звітності до Комісії з цінних паперів.

Нами успішно проведені процедури дематеріалізації цінних паперів, супровід емісій, робота з міноритаріями, структурування угод з викупу / відчуження контрольного пакету, консультування з питань особливостей обігу цінних паперів, супровід схем обігу цінних паперів на фондовому ринку, підготовка угод, а також інші питання взаємодії з ринком і регулятором.

 

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ:

 • Консультування в сфері корпоративного права та цінних паперів
 • Аналіз і підготовка угод купівлі-продажу цінних паперів
 • Структурування угод з цінними паперами та розробка гарантійних механізмів
 • Супровід випуску акцій, облігацій та інших цінних паперів
 • Використання сек’ютиризації як механізму залучення фінансування
 • Комплексний супровід емітентів на фондовому ринку
 • Контроль відповідності вимогам законодавства України
 • Супровід загальних зборів акціонерів
 • Представництво інтересів у відносинах іншими учасниками ринку капіталів (торговцями цінними паперами, інвестиційними фондами, депозитаріями, зберігачами, і т.п.)
 • Представництво інтересів в ДКЦПФР України
 • Врегулювання справ про правопорушення на ринку цінних паперів
 • Консультації по створенню і реєстрації акціонерних товариств, інститутів спільного інвестування

СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМ ДОСВІДОМ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ КРАЩИХ БІЗНЕС РЕЗУЛЬТАТІВ.

Клієнти  
ЖК Волошковый
АскоДс
Идеальная Свадьба
PRO Intellect Technology
Комплексні рішення ще