Взаємодія з держорганами

РОБИМО СВОЮ СПРАВУ, ЩОБ ВИ РОБИЛИ СВОЮ

ДУМКА КЛІЄНТА: «Ми залишилися задоволені високим рівнем професіоналізму, який проявила команда MIRALEX в процесі роботи з контролюючими структурами. Це дійсно ефективна, динамічна команда професіоналів, здатних швидко розбиратися в ситуації і якісно надавати консультації в складних проектах» - AGRO LOGISTIC

Кожній компанії на різних етапах своєї діяльності доводиться стикатися з державними органами і рідко цю взаємодію можна назвати необтяжливою. Саме тому ми робимо свою справу, щоб ви могли безперешкодно займатися своїм бізнесом.

Ми надаємо кваліфіковану допомогу в одержанні необхідних погоджень і дозволів, допомагаємо пройти державні перевірки без наслідків для підприємства, позбутися від зайвих клопотів, які супроводжують бюрократичні процедури.

З огляду на свій досвід, наші фахівці володіють інформацією як налагоджена робота в держструктурах і який порядок прийняття рішень, а також добре знають вразливі місця в процедурах, що часто має ключове значення для управління бізнес ризиками. Такий досвід допомагає реалістично оцінювати ситуацію і шанси на успіх в кожній справі, і як наслідок спланувати попереджувальну стратегію взаємодії з держорганами. 

Клієнти звертаються в MIRALEX за допомогою у вирішенні завдань, що стосуються розробки стратегій, які б враховували умови державного регулювання конкретних галузей, за представництвом інтересів, з метою вплинути на дії (бездіяльність) органів державної влади через вищестоящі органи, громадські органи в державних структурах або через суд.

Досвід наших юристів в сфері взаємодії з держорганами дозволяє врегулювати питання в основному в досудовому порядку. Для цього ми постійно підтримуємо дружні зв'язки з дорадчими органами в держструктурах, беремо участь в засіданнях, щоб мати можливість, іноді і публічно, звернутися до ключової особи, від рішення якої залежить вирішення проблеми клієнта.

Але як показує практика, після перших збитків клієнти виявляють бажання користуватися юридичною підтримкою, щоб навіть під час перевірок на підприємстві уникнути багатьох проблем і необґрунтованих претензій. Нерідкі випадки, коли для проведення перевірки немає законних підстав, не дотримано нормативні вимоги або не витримав сама процедура перевірки. У таких випадках, правильна реакція на ситуацію і юридично аргументована позиція допомагає зупинити подальші вимоги контролюючих органів.

Ми готові допомогти вам. Однак, тільки в рамках закону.

Ми готові представити ваші інтереси і підібрати найбільш вигідну стратегію взаємодії між органами влади та бізнесом, але тільки в тому випадку, якщо досягнення результату законним шляхом реально.

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ:

  • Розробка стратегії взаємодії з держорганами
  • Представництво інтересів в органах державної влади і управління
  • Консультування з питань взаємодії з держструктурами
  • Моніторинг законопроектів на предмет впливу на бізнес
  • Супровід угод, в яких однією зі сторін є державна організація
  • Юридична підтримка бізнесу при перевірках
  • Підготовка запитів / відповідей на запити
  • Отримання дозволів / погоджень
  • Захист інтересів в суді

СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМ ДОСВІДОМ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ КРАЩИХ БІЗНЕС РЕЗУЛЬТАТІВ.

Клієнти  
SITY ADS
Soda
Авиа Тревел
Staffer
Комплексні рішення ще