Правовий захист бізнесу

MIRALEX ВІДРІЗНЯЄ ВМІННЯ БАЧИТИ ПРОБЛЕМНІ ЗОНИ

ДУМКА КЛІЄНТА: «Вникають в суть проблеми, працюють на випередження, не обмежуються юридичними ризиками, вчасно надають потрібну інформацію для прийняття управлінських рішень, що завжди допомагає захистити бізнес повністю. Ми вдячні і дуже цінуємо внесок команди MIRALEX в наш бізнес»- MARMUR SVIT

Щоб не опинитися в зоні ризику, необхідно працювати над стратегічним захистом свого бізнесу.

Необхідність в захисті бізнесу відчувають усі власники і CEO, оскільки розвиток і зростання бізнесу завжди пов'язаний з ризиками. Спочатку це ризики комерційні і конкурентні, але на певному етапі розвитку, коли бізнес досягає необхідних розмірів, і акумулює активи, з'являються ризики управлінського, фінансового та юридичного характеру, в тому числі:

 • Договірні ризики
 • Ризики поширення комерційної або конфіденційної інформації
 • Ризики, пов'язані з конкуренцією і втратою активів інтелектуальної власності (втрата бренду, репутації)
 • Ризики, пов'язані з конфліктами власників
 • Ризик фактичної втрати управління бізнесом
 • Ризики рейдерства через контракти, адміністративний тиск, судові рішення з фактичним переміщенням активів

Саме на даному етапі, для впровадження управлінських рішень щодо збереження та сталого розвитку компанії, бізнесу потрібен захист активів, усунення ризиків в правовідносинах з контрагентами та державними структурами, наявність зрозумілих, але багаторівневих алгоритмів юридичного захисту господарської діяльності.

У таких випадках, MIRALEX впроваджує комплексні рішення, які включають превентивні заходи і оперативне реагування на «недружні» дії з боку державних структур або конкурентів, а також розробку індивідуального структурування активів з метою їх захисту.

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ:

 • Захист активів. Реєстрація прав власності, розподіл активів між афілійованими компаніями, накладення обтяжень, запровадження механізму придбання і відчуження активів.
 • Перевірка контрагентів. Впровадження превентивних заходів щодо зниження частки дебіторської заборгованості, формування списку надійних постачальників / підрядників і контроль їх благонадійності, усунення ризику роботи з фірмами «проміжними» або «фіктивними», мінімізація податкових перевірок і збитків.
 • Економічна безпека. Аудит договорів і контрактів на стадії узгодження, перевірка поточних договірних правовідносин, аналіз ризиків неплатоспроможності та невиконання зобов'язань, впровадження інструментів забезпечення зобов'язань.
 • Інформаційна безпека. Постановка роботи з кадровою, податковою, договірною і комерційною документацією, встановлення адвокатського захисту документів, встановлення режиму конфіденційної інформації та захист комерційної інформації на рівні відповідального персоналу, впровадження порядку розкриття та надання інформації третім особам.
 • Структурування бізнесу. Комплекс дій всередині країни, а також за участю нерезидентних компаній, планування структури бізнесу і створення окремих незалежних компаній з реалізацією юридичних алгоритмів взаємодії.
 • Корпоративний захист бізнесу. Захист прав акціонерів / власників, експертиза корпоративних структур, виявлення проблемних зон в статутних документах та/або зв'язках з афілійованими компаніями, розробка і встановлення рівнів корпоративного контролю, впровадження системи обмежень і відповідальності.
 • Захист бренду. Реєстрація об'єктів інтелектуальної власності, в тому числі отримання міжнародного захисту, податкова оптимізація використання об'єктів інтелектуальної власності, впровадження схем ліцензійних угод, мінімізація ризиків контрафактності, захист програмних (IT) продуктів, захист ділової репутації.
 • Судовий захист бізнесу. При виникненні суперечок ми концентруємося на досягненні балансу між результатом і наслідками для клієнта, пропонуємо і реалізуємо індивідуальні механізми вирішення спорів.

Унікальні комплексні юридичні рішення щодо захисту бізнесу спрямовані на створення можливості отримання клієнтом максимальної економічної вигоди від бізнесу.

Юристи та адвокати MIRALEX протягом 9 років успішно впроваджують юридичні механізми захисту, що дозволяє нам бути визнаними професіоналами в забезпеченні безпеки бізнесу.

Впевненість у завтрашньому дні, спокійний, плановий розвиток і збереження бізнесу - це те, що Ви отримаєте в результаті юридичного захисту. Для Вас повинні бути виключені сюрпризи несподіваних перевірок, які можуть зруйнувати Ваш бізнес, боржників має бути менше, і вони повинні платити справно, а в судових справах правова позиція повинна бути Вашою перевагою.

СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМ ДОСВІДОМ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ КРАЩИХ БІЗНЕС РЕЗУЛЬТАТІВ.

Клієнти  
Staffer
Reccon
Bavaria City
Айрон-Трейд
Комплексні рішення ще