Створення та підтримка бізнесу

ДЕТАЛІ У ФОКУСІ НАШОЇ УВАГИ

ДУМКА КЛІЄНТА: «Ми дуже цінуємо, коли юристи звертають увагу на всі деталі і дають нам готові варіанти рішень. Уміння виділити проблемні зони в складних юридичних завданнях, і надати корисні рекомендації є сильною стороною MIRALEX». - TAURAS FILMS

MIRALEX надає юридичну підтримку на етапі запуску стартапу або запуску нового проекту в рамках діючого бізнесу, щоб уникнути проблем в майбутньому і забезпечити стабільне економічне зростання. Зі своїми ідеями і бажанням створити нове джерело доходу до нас приходять, приватні особи, інвестори, СЕО та власники вже діючих компаній.

Створення бізнесу.

На етапі аналізу можливостей і створення бізнесу ми працюємо над пошуком вигідних для клієнта рішень, юридичним закріпленням партнерських домовленостей, створенням надійного базису для старту і його документарним оформленням. Ми успішно виконуємо завдання стратегічного характеру пов'язані з розробкою форми і структури ведення бізнесу, а також податкового планування в різних секторах економіки.

В таких проектах ми працюємо з широким спектром правових питань, починаючи від створення партнерських угод і реєстрації підприємств, закінчуючи питаннями взаємодії з державними органами, переведення наявних активів в новий бізнес напрямок, податковим і антимонопольним законодавством, захистом інтелектуальної власності, отриманням ліцензій і дозволів.

За рахунок внутрішньої синергії нашої команди клієнти завжди отримують вичерпні відповіді та роз'яснення законодавчого регулювання його майбутньої сфери діяльності. Клієнт отримує унікальну можливість оцінити ризики і перспективи для розвитку бізнесу, ґрунтуючись на своєчасній та достовірній інформації.

Покупка діючого бізнесу.

Ступінь ризику і відповідальності в проектах з купівлі діючого бізнесу в рази вище, тому ключовим є його аудит і оцінка юридичних, податкових, фінансових і стратегічних ризиків. За результатами такого аудиту клієнт отримує висновок про виявлені і потенційні ризики, а також рекомендації щодо їх усунення або мінімізації.

Обов'язково в таких проектах ми допомагаємо обґрунтувати переговорну позицію, спираючись на виявлені ризики та нормативні невідповідності з метою знизити ціну і зробити процедуру купівлі-продажу бізнесу максимально вигідною для клієнта.

У випадках приєднань або створення спільних підприємств ми займаємося врегулюванням договірних відносин, допустимості використання дієвих інструментів оптимізації та їх корекцією, включаючи розподіл фінансових, комерційних та інших ризиків.

Фінансування бізнесу.

Ми допомагаємо оцінити проблемні зони і зони особливої ​​уваги при інвестуванні в капітал (додаткові емісії, венчурний капітал) або залучення капіталу (внутрішні холдингові позики, банківське фінансування), забезпечити структурування угод і усунення ризиків, максимально захистити активи, які не є заставними об'єктами, а також усунути регуляторні перешкоди.

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ:

  • Реєстрація підприємств, в т.ч. в іноземних юрисдикціях
  • Структурування та підготовка угод з міжнародного права
  • Консультування з регуляторних питань
  • Проведення юридичного аудиту
  • Супровід інвестицій в цінні папери, нерухомість або інші активи
  • Консультування з питань залучення фінансування
  • Комплексний супровід девелоперських проектів
  • Консультування з питань злиття та поглинання
  • Консультування з питань трудового законодавства
  • Консультування з договірного права

СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМ ДОСВІДОМ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ НАЙКРАЩИХ БІЗНЕС РЕЗУЛЬТАТІВ.

Клієнти  
Метизний завод
Цирк Кобзов
ЖК Oak Grove Town
Beck & Pollitzer
Комплексні рішення ще