ПРО НАС

Хто ми

MIRALEX — це незалежна юридична компанія, створена професійними юристами в сфері корпоративних транзакцій.

Сьогодні MIRALEX забезпечує комплексний юридичний супровід бізнесу і впроваджує механізми захисту активів. У будь-якому завданні ми приділяємо увагу процесу, але пріоритетним для нас є результат з кінцевою метою мінімізувати ризики для бізнесу клієнтів і сприяти підвищенню його ефективності.

Наш пріоритет - допомогти клієнтам максимально безперешкодно вести їх бізнес - будь де та кожен день

Цінності компанії

1. КЛІЄНТ

Постійний обмін інформацією з клієнтом, повідомлення про будь-які зміни, і що особливо важливо, негайне реагування на запити, дозволяють зробити весь процес юридичної допомоги прозорим і ефективним для клієнта.

Адвокати MIRALEX представляючи інтереси клієнтів намагаються завжди перевершити їх найсміливіші очікування, щоб досягти найважливішого у співпраці - довіри. Ми переконані, довіру потрібно не тільки отримати, але й постійно підтримувати, гарантуючи клієнтам при цьому максимальну лояльність.

2. КОМАНДА

Працівники MIRALEX — це сильна, динамічна команда досвідчених професіоналів. Команда, що володіє унікальними знаннями з бізнес ризиків і юриспруденції, команда з великим практичним досвідом, який ми вкладаємо в вирішення проблем і завдань клієнтів.

3. ЭФЕКТИВНІСТЬ

Що б досягти ефективності мало знань і навичок, ще необхідна персональна відповідальність за результат. Саме тому, результат, який відповідає запиту клієнта, є головним критерієм ефективності нашої роботи. А досвід, послідовність, професіоналізм, і безперервне підвищення кваліфікації нашої команди забезпечує максимальний ефект і кращу якість послуг.

Ми завжди робимо більше. Навіть якщо проблема клієнта вирішена, часто залишаються активними причини її виникнення, що потенційно створює ризики для бізнесу. В такому випадку, наша робота не закінчується, і ми продовжуємо працювати з подібними ризиками, щоб економічний ефект для клієнта залишався позитивним.

У MIRALEX ми вважаємо за свій обов'язок надати клієнту комплексне рішення його проблеми, а це значить, не тільки вирішити поточну задачу, а й усунути ризики для бізнесу в майбутньому.

4. ІННОВАЦІЇ

Для нас інновації це унікальні юридичні інструменти, які дозволяють нам і клієнтові бути ефективніше.

У MIRALEX ми вважаємо інновації необхідною і обов'язковою умовою постійного успіху. Завжди бути на крок попереду, бути лідером, бути кращими у своїй справі і передавати досвід своїм клієнтам, багато в чому залежить від впровадження інновацій. Тому ми регулярно ділимося унікальними новинками з клієнтами, допомагаємо поліпшувати їх юридичні бізнес процеси, впроваджуємо комплексні юридичні рішення, щоб своєчасно ідентифікувати бізнес ризики і оперативно їх усувати.

Інновації — це спільна можливість бути краще і зробити співпрацю ефективніше!

5. ПІДТРИМКА СТУДЕНТСЬКИХ ІНІЦІАТИВ

MIRALEX співпрацює з юридичними вищими навчальними закладами і здійснює підтримку студентів, надаючи можливість проходження практики та стажування в рамках департаментів компанії.

Для наших клієнтів ми розробляємо комплексні та ефективні юридичні рішення

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ

Юристи MIRALEX на ділі знають, як забезпечити правовий захист інвестора і мінімізацію його ризиків не залежно від форми виходу на український або закордонний ринок, будь то, злиття і поглинання, створення спільного підприємства, відкриття представництва, реєстрація компанії або Greenfield-інвестиції

Сучасні юристи, які бачать всю картину. MIRALEX, продемонстрували ефективність і досягнення бізнес результатів. Врахували юридичні, фінансові та бізнес ризики, і не дивлячись на складність проекту, надали практичні рішення готові для застосування. IT-бізнес для них не чужий. Однозначно рекомендуємо

Сильна команда ... лідер на національному ринку юридичних послуг в даному сегменті. MIRALEX вибирають, завдяки глибокому розумінню місцевої специфіки і клієнтоорієнтованої бізнес культури. Генерування результату в управлінні ризиками, реструктуризація активів, реалізація інфраструктурних проектів - сприяють успіху фірми і несуть цінність клієнтові

10РОКІВ

на ринку
юридичних послуг

396ПРОЕКТІВ

реалізовано
нашою компанією

574МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

допомогли зберегти
нашим клієнтам


Права бізнесу ще
Договір майнових прав: Як захистити себе від подвійного продажу? - фото 1

Договір майнових прав: Як захистити себе

Поява категорії майнових прав більшою мірою було зумовлено необхідністю певним способом врегулювати детальніше
Особливості угод при купівлі нерухомості за кордоном - фото 1

Особливості угод при купівлі нерухомості

Багато хто сьогодні замислюється про покупку нерухомості за кордоном. Одні намагаються знайти і детальніше
Раціональний вибір - штатний юрист чи досвід цілої компанії? - фото 1

Раціональний вибір - штатний юрист чи

Існує два альтернативні способи отримання бізнесом сторонньої правової допомоги: детальніше