ПРО НАС

Хто ми

MIRALEX — це незалежна юридична компанія, створена професійними юристами в сфері корпоративних транзакцій.

Сьогодні MIRALEX забезпечує комплексний юридичний супровід бізнесу і впроваджує механізми захисту активів. У будь-якому завданні ми приділяємо увагу процесу, але пріоритетним для нас є результат з кінцевою метою мінімізувати ризики для бізнесу клієнтів і сприяти підвищенню його ефективності.

Наш пріоритет - допомогти клієнтам максимально безперешкодно вести їх бізнес - будь де та кожен день

Цінності компанії

1. КЛІЄНТ

Постійний обмін інформацією з клієнтом, повідомлення про будь-які зміни, і що особливо важливо, негайне реагування на запити, дозволяють зробити весь процес юридичної допомоги прозорим і ефективним для клієнта.

Адвокати MIRALEX представляючи інтереси клієнтів намагаються завжди перевершити їх найсміливіші очікування, щоб досягти найважливішого у співпраці - довіри. Ми переконані, довіру потрібно не тільки отримати, але й постійно підтримувати, гарантуючи клієнтам при цьому максимальну лояльність.

2. КОМАНДА

Працівники MIRALEX — це сильна, динамічна команда досвідчених професіоналів. Команда, що володіє унікальними знаннями з бізнес ризиків і юриспруденції, команда з великим практичним досвідом, який ми вкладаємо в вирішення проблем і завдань клієнтів.

3. ЭФЕКТИВНІСТЬ

Що б досягти ефективності мало знань і навичок, ще необхідна персональна відповідальність за результат. Саме тому, результат, який відповідає запиту клієнта, є головним критерієм ефективності нашої роботи. А досвід, послідовність, професіоналізм, і безперервне підвищення кваліфікації нашої команди забезпечує максимальний ефект і кращу якість послуг.

Ми завжди робимо більше. Навіть якщо проблема клієнта вирішена, часто залишаються активними причини її виникнення, що потенційно створює ризики для бізнесу. В такому випадку, наша робота не закінчується, і ми продовжуємо працювати з подібними ризиками, щоб економічний ефект для клієнта залишався позитивним.

У MIRALEX ми вважаємо за свій обов'язок надати клієнту комплексне рішення його проблеми, а це значить, не тільки вирішити поточну задачу, а й усунути ризики для бізнесу в майбутньому.

4. ІННОВАЦІЇ

Для нас інновації це унікальні юридичні інструменти, які дозволяють нам і клієнтові бути ефективніше.

У MIRALEX ми вважаємо інновації необхідною і обов'язковою умовою постійного успіху. Завжди бути на крок попереду, бути лідером, бути кращими у своїй справі і передавати досвід своїм клієнтам, багато в чому залежить від впровадження інновацій. Тому ми регулярно ділимося унікальними новинками з клієнтами, допомагаємо поліпшувати їх юридичні бізнес процеси, впроваджуємо комплексні юридичні рішення, щоб своєчасно ідентифікувати бізнес ризики і оперативно їх усувати.

Інновації — це спільна можливість бути краще і зробити співпрацю ефективніше!

5. ПІДТРИМКА СТУДЕНТСЬКИХ ІНІЦІАТИВ

MIRALEX співпрацює з юридичними вищими навчальними закладами і здійснює підтримку студентів, надаючи можливість проходження практики та стажування в рамках департаментів компанії.

Для наших клієнтів ми розробляємо комплексні та ефективні юридичні рішення

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ

Сильна команда ... лідер на національному ринку юридичних послуг в даному сегменті. MIRALEX вибирають, завдяки глибокому розумінню місцевої специфіки і клієнтоорієнтованої бізнес культури. Генерування результату в управлінні ризиками, реструктуризація активів, реалізація інфраструктурних проектів - сприяють успіху фірми і несуть цінність клієнтові

Нам випала нагода співпрацювати з MIRALEX в рамках транзакційного проекту в сфері нерухомості. Хотілося б відзначити в їх роботі особливу увагу до деталей і оцінки ризиків, ми вважаємо це показником великого досвіду в структуруванні та супроводі угод з нерухомістю. Однозначно готові рекомендувати їх як виключно компетентну команду

Вразила виняткова увага до деталей в роботі над нашим проектом, що однозначно є показником великого досвіду і високої кваліфікації. Команда MIRALEX підготувала комплексне рішення, завдяки якому ми отримали бажаний результат і змогли ефективно захистити бізнес інтереси. Рекомендуємо MIRALEX як експертів вищого ешелону

10РОКІВ

на ринку
юридичних послуг

396ПРОЕКТІВ

реалізовано
нашою компанією

574МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

допомогли зберегти
нашим клієнтам


Права бізнесу ще
Договір майнових прав: Як захистити себе від подвійного продажу? - фото 1

Договір майнових прав: Як захистити себе

Поява категорії майнових прав більшою мірою було зумовлено необхідністю певним способом врегулювати детальніше
Особливості угод при купівлі нерухомості за кордоном - фото 1

Особливості угод при купівлі нерухомості

Багато хто сьогодні замислюється про покупку нерухомості за кордоном. Одні намагаються знайти і детальніше
Раціональний вибір - штатний юрист чи досвід цілої компанії? - фото 1

Раціональний вибір - штатний юрист чи

Існує два альтернативні способи отримання бізнесом сторонньої правової допомоги: детальніше