Oподаткування

ПОДАТКОВЕ СТРУКТУРУВАННЯ - ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ

ДУМКА КЛІЄНТА: «Більше 4-х років співпраці з MIRALEX - показник того, що ми задоволені рішеннями, які пропонує ця юридична фірма. Результати, які відповідають очікуванням, - це саме те, що хочеться бачити. Ми неодноразово переконалися в професійній спроможності команди, порядності, компетентності та діловому підході до своєї роботи» - BAVARIA

Завдяки досвіду та експертизі, оподаткування є однією з сильних практик MIRALEX.

Нам доводилося займатися різними проектами з податкового структурування як окремих угод, так і бізнесу, наших клієнтів, в цілому, включаючи угоди по злиттю і поглинанню, передачі корпоративних прав, реструктуризації підприємств, допомагаючи тим самим знизити податкове навантаження на бізнес і усунути потенційні ризики.

Доручення клієнтів найчастіше пов'язані з побоюваннями потенційних фінансових втрат або накладенням санкцій внаслідок неоднакового застосування норм податкового законодавства, в тому числі, незнанням норм і правил інших податкових юрисдикцій з якими пов'язаний їхній бізнес.

Напрацьовані нашою командою знання і досвід дозволяють нам надавати експертні послуги при супроводі проектів різного рівня складності, в тому числі, в таких галузях як: IT, медіа та телекомунікації, нерухомість, послуги та торгівля, сільське господарство, природні ресурси, інжиніринг, виробництво, транспорт та інші.

У подібних проектах, щоб створити логічно завершену структуру, ми проходимо кілька етапів, починаючи з «прототипу» і узгодження його з ключовими учасниками, закінчуючи побудовою зв’язків між власниками та/або бізнес-партнерами, супроводом реструктуризації активів, та впровадженням трансакційних процесів.

Як показує практика, від того, наскільки враховані ризики в побудові трансакційних зв'язків всередині бізнесу і, в деталях, які застереження - захисні механізми, містять договори і міжнародні контракти на всіх рівнях компанії або групи підприємств, у великій мірі залежить безпека і відсутність збитків, що в кінцевому рахунку має безпосередній вплив на ефективність і прибутковість вашого бізнесу.

Ми можемо допомогти вам, податковим структуруванням, створити базис для безпечної і стабільної підприємницької діяльності, однак, в першу чергу, все залежить виключно від ваших цілей і готовності вийти за рамки звичної роботи.

Ми часто допомагаємо клієнтам розробити індивідуальну схему безпечного використання активів, враховуючи специфіку конкретного бізнесу, спростити оподаткування поточної діяльності, в тому числі з використанням іноземних юрисдикцій. Також ми консультуємо з управління юридичними ризиками в процесі ведення господарської діяльності, що в цілому оптимізує податковий тиск і істотно знижує потенційні загрози.

Користуючись нашим досвідом і компетенціями у сфері податкового регулювання, клієнти успішно вирішують складні ситуації, в тому числі через отримання офіційної позиції податкових органів, а в окремих випадках через отримання «захисного» - попереджуючого документу, для ситуацій, пов'язаних із застосуванням санкцій за нестандартне застосування податкового законодавства .

Хоч, і система податкового законодавства по праву вважається однією з найбільш складних і заплутаних, з величезною кількістю нормативних актів, постанов, роз'яснень, які нерідко суперечать один одному, все це не заважає нам тлумачити неоднозначність норм в інтересах клієнта.

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ:

  • Консультування з питань оподаткування
  • Виявлення та усунення податкових ризиків
  • Розробка схем реструктуризації бізнесу з метою податкової оптимізації
  • Податкове планування та розробка індивідуальних інструментів
  • Представництво в податкових органах, отримання офіційних роз'яснень
  • Захист інтересів клієнта в спорах з контролюючими органами
  • Представництво в судах

СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМ ДОСВІДОМ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ КРАЩИХ БІЗНЕС РЕЗУЛЬТАТІВ.

Клієнти  
Intropro
Total
Еклис
АгроЛогистика
Комплексні рішення ще