Трудове право і зайнятість

РИЗИК МЕХАНІЗМИ РОБОТИ З ПЕРСОНАЛОМ

ДУМКА КЛІЄНТА: «Ми залишилися задоволені високим рівнем професіоналізму, який проявила команда MIRALEX в процесі роботи з контролюючими структурами. Це дійсно ефективна, динамічна команда професіоналів, здатних швидко розбиратися в ситуації і якісно надавати консультації в складних проектах» - IDEAL WEDDING Agency

У трудових правовідносинах нерідко виникають проблемні і досить непрості ситуації, в яких необхідна допомога юриста, при цьому мова йде не тільки про суперечки між працівником і роботодавцем.

Ми дотримуємося думки, що краще заздалегідь уникнути проблем, які можуть виникнути у зв'язку з застосуванням трудового законодавства в поточній діяльності підприємства, ніж вирішувати проблемні ситуації за фактом.

Для цього ми практикуємо експертизу і впровадження захисних механізмів при укладанні трудових договорів і контрактів, в організації охорони праці, перед плановим скороченням співробітників і в інших ситуаціях, дуже важливо не тільки дотриматися норм чинного законодавства, щоб уникнути для підприємства штрафних санкцій, а й не допустити судових спорів і ситуацій маніпуляції з боку персоналу. Адже успішний результат трудового спору безпосередньо залежить від того, наскільки правильно були складені трудові договори, інші розпорядчі документи, дотримано процедур і т.д.

Юристи MIRALEX допоможуть вам оцінити ризики в уже існуючій на підприємстві кадрової системі, проведуть аналіз потенційних ризиків і причин виникнення проблем, а також розроблять рекомендації, як мінімізувати або усунути такі ризики (staff risks).

Нерідко клієнти приходять до нас з питаннями запровадження режиму конфіденційної інформації та матеріальної відповідальності, супроводження процедури скорочення і звільнення співробітників, врегулювання трудових спорів та з питань охорони праці, підготовки внутрішніх документів підприємства, в тому числі трудових договорів і локальних адміністративних актів.

Важливо, що згадане впровадження на підприємствах режиму комерційної таємниці та конфіденційної інформації часто допомагає запобігти несанкціонованому доступу до комерційних даними, а також їх розголошення співробітниками партнерам або конкурентам по ринку. Для ведення зазначених режимів, як превентивних способів захисту бізнесу, необхідні не тільки документи і положення, що враховують специфіку діяльності, але також створення рівнів доступу, способів зберігання і передачі інформації, а також відповідальність за порушення встановлених правил.

Тому, з огляду на індивідуальність кожного бізнесу, ми розуміємо, як важливо для клієнта досягнення позитивного результату.

Саме з метою захисту інтересів клієнта і зменшення збитків, в рамках практики трудового законодавства, ми вкладаємо наш досвід, для вирішення ситуацій грубого порушення трудової дисципліни, пошкодження майна або нанесення збитків, консультуємо з питань проведення необхідних звільнень, притягнення до відповідальності, в тому числі матеріальної, та допомагаємо підготувати необхідні документи.

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ:

  • Консалтинг щодо усунення ризиків в кадрових процесах
  • Розробка трудових договорів, внутрішніх актів
  • Супровід звільнень, реорганізації та скорочення штату
  • Розробка контрактів з працівниками, які обіймають керівні посади
  • Врегулювання правовідносин з топ-менеджментом
  • Введення режиму комерційної таємниці та конфіденційної інформації
  • Захист персональних даних
  • Впровадження режиму матеріальної відповідальності
  • Досудове та судове врегулювання трудових спорів

СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМ ДОСВІДОМ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ КРАЩИХ БІЗНЕС РЕЗУЛЬТАТІВ.

Клієнти  
Авиа Тревел
MMD
Staffer
Черри Таун
Комплексні рішення ще