Комплаєнс і управління ризиками

ЕКСПЕРТ В УПРАВЛІННІ РИЗИКАМИ

ДУМКА КЛІЄНТА: «Сильна команда ... лідер на національному ринку юридичних послуг в даному сегменті. MIRALEX вибирають, завдяки глибокому розумінню місцевої специфіки і клієнтоорієнтованій бізнес культурі. Генерування результату в управлінні ризиками, реструктуризація активів, реалізація інфраструктурних проектів - сприяють успіху фірми і несуть цінність клієнтові». - BECK & POLLITZER UKRAINE

Втрачати репутацію і тим більше гроші не хоче ніхто - і це головний аргумент, навіщо вашій компанії комплаєнс та управління юридичними ризиками. До того ж грамотний комплаєнс контроль формує додану вартість вашого бізнесу, що підвищує зацікавленість акціонерів і лояльність клієнтів.

Комплаєнс, по своїй суті, це система попереджувальних заходів покликана контролювати відповідність законам, правилам і стандартам, а також управляти конфліктами інтересів.

Це інструмент, за допомогою якого фахівці MIRALEX трансформують функцію юристів з режиму «пожежної команди» в злагоджену систему з виявлення, оцінки ризиків і запобігання проблем.

Основні загрози та групи ризиків, з якими нам доводиться працювати:

 • Порушення регуляторних норм і правил;
 • Податкові ризики;
 • Порушення при фінансових трансакціях;
 • Ризики втрати активів;
 • Порушення умов контрактів;
 • Загрози при реалізації інвестиційних проектів;
 • Службові зловживання і / або корупційні дії;
 • Порушення внаслідок непрофесіоналізму і некомпетентності співробітників;
 • Ризики при корпоративних реструктуризаціях та M&A;
 • Загрози бізнес репутації, фінансові втрати та інші протиправні дії;

Ми надаємо послуги з комплаєнс і управління ризиками незалежно від розміру бізнесу в якості захисних заходів, які створюють умови для ефективного зростання.

Кваліфікація і досвід наших юристів, дозволяє добре розбиратися в питаннях дотримання законодавства та їх впливу на бізнес процеси клієнта.

Участь юристів на постійній основі в колегіальних органах управління бізнесом: правлінні, раді директорів, стратегічному та інвестиційному комітетах з правом дорадчого голосу, дозволяє виявляти потенційні ризики на ранніх стадіях і надавати цінну інформацію для прийняття управлінських рішень.

Як показує практика MIRALEX, в більшості компаній існують кілька основних причин для юридичних ризиків:

 1. Відсутність у ТОП-менеджменту інформації про існуючі юридичні ризики в компанії;
 2. Юрист не бере участі в засіданнях правління або ради директорів, тому йому складно вплинути на управлінське рішення;
 3. Міждисциплінарні комісії, комітети, підрозділи працюють без участі юристів.

Організація комплаєнс контролю в якості внутрішнього консультаційного центру забезпечує взаємодію зі структурними підрозділами, своєчасне визначення ризиків і зниження вірогідності потенційних втрат.

Роботу за цією послугою ми проводимо виключно з клієнтами, де вище керівництво розуміє її важливість і підтримує впровадження комплаєнса для забезпечення ефективного контролю потенційних ризиків на ранніх стадіях, що спрощує їх нейтралізацію. Це завжди вимагає значних дипломатичних зусиль і спеціального досвіду, але в результаті захищає клієнта і його керівництво від порушень і відповідальності за них.

СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМ ДОСВІДОМ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ КРАЩИХ БІЗНЕС РЕЗУЛЬТАТІВ.

Клієнти  
Clean Star Service
Метизний завод
Format New York
ЖК Волошковый
Комплексні рішення ще