Міжнародна торгівля

НАДІЙНА ПІДТРИМКА НА ЗОВНІШНІХ РИНКАХ

ДУМКА КЛІЄНТА: «MIRALEX супроводжує наші міжнародні контракти з Казахстаном, Росією, Великобританією, Литвою, Іспанією, Португалією і Туреччиною, вже більше 3-х років. Вони завжди легко справляються з юридичними складнощами і терміновими завданнями, незважаючи на стресові ситуації і безліч непередбачених обставин. Без застережень рекомендуємо їх, як першокласну компанію в сфері підтримки міжнародних торгових операцій» - IRON TRADE

РЕПУТАЦІЯ

Наші юристи, які спеціалізуються в сфері міжнародної торгівлі, є визнаними експертами і мають відмінну репутацію серед клієнтів і колег. Саме подяка клієнтів є найкращою оцінкою нашої роботи.

Сьогодні, ми консультуємо і здійснюємо експертний супровід торговельних компаній, виробників, дистриб'юторів і агентів, перевізників, експедиторів, франчайзерів, фінансових установ, трейдерів і міжнародних компаній, які контролюються власниками з України.

У ФОКУСІ

Глобалізація економіки, ускладнення законодавства в галузі міжнародної торгівлі, чинить серйозний вплив на бізнес, тому юристи MIRALEX допомагають клієнтам мінімізувати ризики і повноцінно використовувати можливості правового регулювання цієї галузі для безперешкодної торгівлі товарами і послугами з максимальною для них ефективністю.

КЛЮЧОВІ НАПРЯМКИ

Наші клієнти, це експортери та імпортери, які займаються бізнесом по всьому світу, вони доручають нам договірне структурування та супровід транснаціональних угод, ведення переговорів, пов'язаних з контрактними зобов'язаннями, забезпечення юридичної підтримки фінансування торгівлі, дистрибуції та франчайзингу, вирішення спорів, аналіз ризиків і пошук збалансованих, комплексних рішень.

Команда MIRALEX має велику експертизу в сфері регулювання міжнародної торгівлі. Юристи практики, працюючи над складними проектами, допомагають оптимізувати витрати на ведення зовнішньоекономічної діяльності, забезпечують клієнта ефективними рішеннями, які допомагають бізнесу бути більш стійким і посилювати позиції на міжнародному ринку.

ДОСВІД

Наш досвід охоплює ряд торгових і регуляторних питань, включаючи надання консультацій з управління ризиками в різних видах міжнародних торгових операцій, укладання угод і безпосереднього виконання контрактів, з питань митного законодавства, врегулювання конфліктів і вирішення торгових суперечок, з питань торгового фінансування.

Наші послуги включають практичну сторону роботи з різними видами договорів, включаючи договори: купівлі-продажу бізнесу, поставки товарів, договори на надання послуг і ліцензійні договори, агентські угоди, договори дистрибуції та франчайзингу, партнерські угоди та угоди про конфіденційність та інші.

УНІКАЛЬНІСТЬ

Унікальність нашої практики міжнародної торгівлі полягає в її тісній інтеграції з проектами в сферах фінансування, податкового права, права інтелектуальної власності, конкурентного права та вирішення спорів. З огляду на особливості кожного проекту, MIRALEX формує багатопрофільну команду юристів, які мають як унікальний досвід у сфері міжнародної торгівлі, так і експертні знання в інших галузях права, для ефективного досягнення цілей і завдань проекту. А співпраця з колегами в різних юрисдикціях дозволяє швидко і якісно консультувати клієнтів з питань іноземного права.

 

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ:

 • Комплексна підтримка зовнішньоекономічної діяльності
 • Структурування міжнародних торгових операцій
 • Консультування та розробка оптимальних договірних схем
 • Підготовка проектів договірних інструментів і супровід їх узгодження
 • Аудит зовнішньоекономічних контрактів
 • Консультування з питань валютного регулювання і валютного контролю
 • Податкове планування зовнішньоекономічних угод в Україні та за кордоном, трансферне ціноутворення
 • Консультування з питань митного законодавства
 • Агентська представництво і дистрибуція
 • Консультування з усіх юридичних питань, пов'язаних з веденням торговельної діяльності в Україні
 • Представлення інтересів клієнтів в різних регуляторних органах і державних установах
 • Консультування з питань вирішення спорів та представлення інтересів клієнтів в судах
 • Реєстрація компанії та відкриття рахунку за кордоном

СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМ ДОСВІДОМ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ КРАЩИХ БІЗНЕС РЕЗУЛЬТАТІВ.

Клієнти  
Flamingo Group
Сегодня Мультимедиа
Swedbank
Еклис
Комплексні рішення ще