Медіа право

КОНСУЛЬТУЄМО МЕДІА БІЗНЕС УЖЕ 10 РОКІВ

ДУМКА КЛІЄНТА: «Гідна експертиза в сфері медіа права. За допомогою MIRALEX ми змогли вирішити ряд проблем і важливих завдань, їх юристи захистили нашу ділову репутацію, допомогли реструктуризувати активи, впорається з ринковими обмеженнями, а також успішно супроводили покупку 2-х медіа ресурсів. Їх досвід захисту медіа бізнесу допоміг нам стати сильніше» - SEGODNYA MULTIMEDIA

MIRALEX має багаторічну успішну практику юридичного супроводу та захисту інтересів медіа бізнесу. У процесі трансформації ринку і регуляторних правил, ми допомагали клієнтам знаходити комерційно вигідні рішення, що б зберегти замовників, створювали юридичні інструменти захисту бізнес процесів, допомагали справлятися з недобросовісними конкурентами, супроводжували спільні проекти зі світовими медіа ресурсами: The Times, CNN, BBC, New York Times.

У числі постійних клієнтів MIRALEX провідний український медіахолдинг, в складі якого телеканали, радіостанції, газети, журнали та інтернет видання. Також ми представляємо інтереси новинних порталів і інтернет видань, рекламних агентств, видавництв і друкарень, дистриб'юторів медіаконтенту, кінотеатрів, продакшн-студій, продюсерів та артистів.

До нас звертаються за юридичною підтримкою по широкому спектру транзакційних і регуляторних питань: супровід покупки медіа компаній / активів / ресурсів, іноземні інвестиції і копродакшн проекти, створення і використання медіа контенту, юридична підтримка продюсерів, супровід проектів по створенню фільмів, дистрибуція фільмів в Україні, ліцензійні контракти, питання забороненої і недобросовісної реклами та ін.

Щодня, наші медіа юристи, займаються підготовкою ліцензійних контрактів, спонсорських і рекламних договорів, вирішенням спірних податкових питань, пошуком нових можливостей для ведення бізнесу в зв'язку з регуляторними заборонами, аналізом реклами на дотримання вимог законодавства, супроводом партнерських меморандумів, структуруванням міжнародних контрактів з купівлі та передачі прав, а також вирішують спори щодо захисту честі, гідності та ділової репутації.

За 10 років нам вдалося накопичити унікальний досвід, заснований на роботі з ризиками і специфікою медіа ринку. Такий досвід дозволяє нашій команді, бути експертним радником медіа бізнесу з правових питань, виявляти ризики та надавати дієві, ефективні рішення.

 

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ:

 • Регуляторні та конкурентні питання
 • Управління ризиками та дотримання законодавства
 • Юридичні питання виробництва контенту (видавнича діяльність, телебачення, кіноіндустрія, ігри, музика та інші аудіовізуальні продукти)
 • Договірне оформлення відносин у сфері реклами, спонсорства, продакт-плейсменту
 • Договірне забезпечення створення фільмів, серіалів і телепередач
 • Інвестиції та копродакшн проекти
 • Корпоративні питання (придбання та продаж медіакомпаній, корпоративна реструктуризація)
 • Супровід угод з купівлі медіа ресурсів (інтернет порталів, телеканалів, видань)
 • Ліцензійні контракти
 • Оптимізація і податкове структурування продюсерської та дистриб'юторської діяльності
 • Питання створення і використання об'єктів інтелектуальної власності та реклами
 • Захист ділової репутації
 • Вирішення спорів у сфері медіа

СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМ ДОСВІДОМ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ КРАЩИХ БІЗНЕС РЕЗУЛЬТАТІВ.

Клієнти  
Идеальная Свадьба
Авиа Тревел
ЖК Волошковый
УБРР Банк
Комплексні рішення ще