Інтелектуальна власність

ЗАХИСТ ВАШОГО БРЕНДУ ТА ІННОВАЦІЙ

ДУМКА КЛІЄНТА: «Права інтелектуальної власності основна складова всього бізнесу кіноіндустрії, тому нам була потрібна юридична компанія, яка змогла б забезпечити структурування міжнародних ліцензійних контрактів та супровід продакшн проектів. Ми вибрали MIRALEX і співпрацюємо вже 5 років. Рекомендуємо їх як виключно професійну і досвідчену команду» - MMD FILM COMPANY

Сьогодні, інтелектуальна власність є стратегічним активом кожного успішного бізнесу. А для окремих сфер бізнесу, таких як: IT, мас-медіа, кіноіндустрія і шоу бізнес, інтелектуальна власність є основою конкурентоспроможності. Очевидно, без захисту інновацій, секретів виробництва, бізнес ідей і брендів, дуже складно конкурувати і утримувати лідируючі позиції.

Протягом 10 років, ми допомагаємо нашим клієнтам захищати інтелектуальну власність і вирішувати поточні бізнес завдання. Завдяки симбіозу унікального досвіду та експертизи, наші юристи знають, як ефективно управляти ризиками і справлятися з особливостями цієї сфери.

Ми щодня надаємо юридичну підтримку в ряді складних справ міжнародним і національним компаніям, особливо часто за супроводом проектів до нас звертаються IT бізнес, компанії кіноіндустрії і медіа бізнесу, Інтернет компанії і стартапи.

MIRALEX неодноразово виступала радником в структуруванні транскордонних угод по передачі прав власності і прав користування на об'єкти інтелектуальної власності, а також по оптимізації оподаткування роялті з використанням міжнародного елемента.

В процесі юридичного супроводу клієнтських проектів, наші юристи беруть участь в переговорах, займаються підготовкою ліцензійних угод, забезпечують структурування угод з метою отримання виняткових авторських прав на продукт, будь то фільм, комп'ютерна програма або дизайн продукту.

Наші фахівці мають великий досвід роботи з авторськими правами, доменними іменами, товарними знаками, патентами, комерційною таємницею, проведенням правового аудиту об'єктів інтелектуальної власності і захистом авторських прав, в тому числі в мережі Інтернет. Крім того, ми успішно співпрацюємо з Державною службою інтелектуальної власності України та антимонопольними органами з питань боротьби проти недобросовісної конкуренції.

Завдяки сильній команді, галузевому досвіду і міжнародним проектам, ми щодня надаємо нашим клієнтам юридичні висновки та експертні рекомендації, з метою забезпечити керуючих менеджерів актуальною інформацією для прийняття рішень і допомогти їх бізнесу уникнути економічних втрат.

В рамках практики інтелектуальної власності ми надаємо повний спектр юридичних послуг, пов'язаних з використанням об'єктів інтелектуальної власності: від реєстрації до структурування міжнародних угод, регуляторних та податкових питань.

 

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ:

 • Реєстрація об'єктів інтелектуальної власності (ТМ, комп'ютерних програм, отримання патентів)
 • Правовий аудит об'єктів інтелектуальної власності
 • Угоди щодо прав інтелектуальної власності (ліцензійні та агентські угоди, договори авторського замовлення, продаж прав інтелектуальної власності)
 • Консультування з питань імпорту, експорту та розповсюдження продукції, створеної з використанням об'єктів інтелектуальної власності
 • Оподаткування роялті та його оптимізація
 • Авторське право і суміжні права
 • Товарні знаки та комерційні найменування
 • Франчайзинг
 • Доменні імена
 • Реклама та маркування товарів
 • Ноу-хау, комерційна таємниця, конфіденційність і захист інформації
 • Захист прав інтелектуальної власності (в суді, антимонопольних органах, Державній службі інтелектуальної власності)
 • Боротьба з контрафактною продукцією

СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМ ДОСВІДОМ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ КРАЩИХ БІЗНЕС РЕЗУЛЬТАТІВ.

Клієнти  
Айрон-Трейд
Черри Таун
MMD
Total
Комплексні рішення ще