САНКЦІЇ НА РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

Великому видавничому холдингу, виставлені штрафні санкції за несвоєчасну подачу інформації в комісію з цінних паперів.

КЛІЄНТ

Українська медіа компанія, яка є власником кількох великих медіа ресурсів, в тому числі друкованих та on-line видань, а також власну друкарню, працює на видавничому ринку більше 20 років в організаційно правовій формі - акціонерне товариство.

ПРОБЛЕМА

Згідно з Положенням "Про розкриття інформації емітентами цінних паперів" зобов'язана була витримувати процедури і терміни подачі особливої ​​інформації, що стосується зокрема, зміну складу посадових осіб емітента. Зазначена інформація була підготовлена ​​внутрішньою службою клієнта і подана до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, однак через особливості процедури та порядку оформлення документів, регулятор порахував, що обов'язкова інформація була подана не своєчасно і з рядом порушень в її оформленні. В результаті чого на клієнта були накладені штрафні санкції.

Компанія звернулася за допомогою в MIRALEX після отримання повідомлення про штрафні санкції.

Отримуйте останні новини і події зі світу бізнесу прямо на свою пошту

РІШЕННЯ

Ми зробили аудит підготовленої і поданої особливої ​​інформації, а також перевірили дотримання процедури подачі інформації про зміну складу посадових осіб емітента в Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку, за фактом були виявлені спірні дані.

Нашими юристами було підготовлено обґрунтування на користь клієнта, а також проведені переговори з представниками Комісії з цінних паперів і фондового ринку з метою врегулювання претензійної ситуації і скасування штрафних санкцій за передбачуване порушення.

РЕЗУЛЬТАТ

Нам вдалося звести до мінімуму спірні дані та обґрунтувати незначність порушення, завдяки чому наші юристи запобігли фінансовим збиткам у вигляді штрафних санкцій, при цьому усунення даної проблеми позитивно позначилося на інвестиційному іміджі клієнта.

Non-Disclosure Agreement

Вище викладено виключно фабулу. Деталі справи і Клієнт закриті NDA - угодою про нерозголошення конфіденційної інформації.

Поделиться публикацией: