ЗАХИСТ ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ НА СУМУ $ 230 000

Спір про захист ділової репутації та стягнення грошової компенсації.

КЛІЄНТ

Провідне українське новинне видання, виходить щодня в друкованому вигляді та on-line.

ПРОБЛЕМА

Після виходу чергового номера і статті на сайті видання в мережі Інтернет клієнт отримав позов про захист ділової репутації та стягнення компенсації в розмірі $ 230 000.

Позивач вимагав спростувати спірний матеріал, опублікувати інформацію, про те, що матеріал придуманий, а також виплатити грошову компенсацію в якості шкоди заподіяної діловій репутації.

У разі задоволення позову, для клієнта виникали величезні репутаційні та комерційні ризики, пов'язані з падінням іміджу видання, а також в подальшому падіння комерційного попиту на продукт, не кажучи вже про суму компенсації.

На резонанс і проблематику даного спору істотно впливала політична складова спірного матеріалу.

Компанія звернулася за допомогою в MIRALEX після декількох слухань у справі.

Отримуйте останні новини і події зі світу бізнесу прямо на свою пошту

РІШЕННЯ

Нашим судовим відділом була проведена робота по дослідженню фактів справи, пошук доказів, що підтверджують спірний матеріал, підготовлені свідки.

Але оскільки не весь спірний матеріал можна було підтвердити на відповідність дійсності, ми, ґрунтуючись на законодавстві в сфері медіа та на судову практику змогли вибудувати обґрунтовану позицію, яка спростовувала позовні вимоги.

РЕЗУЛЬТАТ

За результатами розгляду, справа успішно вирішена на користь Клієнта, що остаточно підтвердив Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Команді MIRALEX вдалося запобігти величезним репутаційним ризикам, а також комерційним втратам та фінансовим збиткам для клієнта.

Non-Disclosure Agreement

Вище викладено виключно фабулу. Деталі справи і Клієнт закриті NDA - угодою про нерозголошення конфіденційної інформації.

Поделиться публикацией: