ЗУПИНЕННЯ ЗЙОМОК ФІЛЬМУ ЧЕРЕЗ РИЗИКИ В КОНТРАКТІ З АКТОРОМ

Кінокомпанія зазнала фінансових збитків через наявність договірних ризиків.

КЛІЄНТ

Велика продакшн компанія, яка спеціалізується на повному циклі виробництва фільмів. Знімає повнометражні художні фільми та серіали для українських телеканалів та за державним замовленням.

ПРОБЛЕМА

Клієнт звернувся за допомогою до MIRALEX, оскільки в процесі зйомок серіалу одним з акторів головних ролей було поширено інформацію про розмір його гонорару, у зв'язку з чим інші актори висунули вимогу про підвищення розміру гонорару, що відразу зупинило знімальний процес та спричинило для кінокомпанії щоденні фінансові втрати пов'язані з відміною зйомок.

До того ж, у разі підтвердження поширеної актором інформації, для клієнта виникали репутаційні та комерційні ризики, пов'язані зі зривом строків виробництва, санкції зі сторони замовника серіалу, не кажучи вже про додаткові суми витрат на збільшення розміру гонорарів інших акторів.

Ситуація в цілому могла призвести до збитковості проекту.

Отримуйте останні новини і події зі світу бізнесу прямо на свою пошту

РІШЕННЯ

Нашими юристами проведено аналіз договорів з акторами другого плану та акторами головних ролей, за результатами якого виявлено ряд ризиків для клієнта, щодо яких останній не мав жодних важелів впливу. Наступним етапом, вказані ризики потрібно було усунути та впровадити механізм управління окремими з них. 

З цією метою, нами також було виявлено ризики, які виникали і для іншої сторони - для акторів, та були досить суттєвими для них, щоб ініціювати переговори та аргументувати підписання договорів у новій редакції.

РЕЗУЛЬТАТ

Нами відпрацьовано контракт, впроваджено умови захисту інтересів кінокомпанії та механізми управління ризиками. З актором проведено переговори, за результатами яких останній спростував серед знімальної групи та акторського складу поширену інформацію щодо розміру гонорару та перепідписав акторський договір. 

Команді MIRALEX вдалося стабілізувати ситуацію, а клієнт зміг продовжити зйомки серіалу без суттєвих комерційних втрат та фінансових збитків.

Non-Disclosure Agreement

Вище викладено виключно фабулу. Деталі справи і Клієнт закриті NDA - угодою про нерозголошення конфіденційної інформації.

Поделиться публикацией: